ancia24 - komentarze


Heja banana!Jak tam u was bo u mnie nawet git ale nie dokonca bo te kolonie tylko psują mi chyba wakacje nie chce mi sie tam jechac!!!A tak to wczoraj byłam nad Liwdem a dzis tez i tam mielismy urodziny mojego brata było zajebiście potem pszyszła Martyna ,Pikuś,Norbi do mnie zebym z nimi połaziła i poszłam było super troche se pogadalismy!!!:*:*:*:dla nich.Jutro se jade na wesele i bedie gicior superandzko i wpgóle zajebiście teraz oglądam jakis horror na polsacie .Coś miałam jkeszcze opowiedziec ale zapomniałam jak mi sie przypomni to wam napisze a twraz koncze pappa pozdro dla odwiedzających mojego bloga


Ps.wkrótce zmieniam szablon bo mi sie znudził

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
10.07.2006 :: 09:51 :: ckx177.neoplus.adsl.tpnet.pl

Gosiu(L)Ka

Nie wiem...kurde mi tam się chcę troche jechać a trochę nie...nie wiem może przez to, że jadą pewne osoby...ale to zostwie dla siebie..no i mam wiele innych powodów...ale trudno chciałam to mam :/
09.07.2006 :: 13:00 :: ckq250.neoplus.adsl.tpnet.pl

MaNdArYnKa

Siemka! no wreszcie mogę Ci zostawić koma :p:p:p Bądz dobrej mysli co do tych kolonni, moze jednak opłaca się jechać :) Pozdro i :*:*:* dla Ciebie :P :]
08.07.2006 :: 11:22 :: cjy191.neoplus.adsl.tpnet.pl

edzia

a mi nie wiem czy sie chce na kolonie jechac.. troche tak, troche nie ...
08.07.2006 :: 11:21 :: clm122.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wio(L)eta

a mi na kolonie chce się jechać... jestem dobrej myśli... nie wiem jak bedzie ale... może fajnie może nie... jak narazie to tylko tata mnie skomentował że głupia byłam że chciałam tu jechać a nie na jakieś porządne kolonie... w sumie to odrazu mi mówił że za 450 zł. to będą słabe na ale ja się uparłam... a teraz możliwe że bedzie głupio bo trzeba samemu sobie wszystko robić i podobno jeszcze zmywac... :/ ale... dobra tam nie myślke o tym....
Talk.pl :: Wróć